Щодо статті-відповіді, в одну «кріпацьку» газету, де колектив мріє про волю, що знайшло відображення в слогані (щось там за вільну людину, за вільну країну …)

   Якось на сайті однієї інтернет-газети, яких зараз «розвелося» багато, було розміщено статтю одного з так званих краєзнавців (голова обласної спілки).

   Ця людина була неспроможна на протязі десятиліть належним чином організувати дослідження по слов`янському періоду життя поета-романтика Михайла Петренка та його батьків, тому теоретичний аспект цієї теми перетворився в ганебну проблему, яка потребує втручання освічених фахівців та вирішення. Замість розробки цієї теми, вони то комусь камінь пам`ятний десь не там притулять, то пам`ятникобудуванням невідомо кому за народні гроші захопилися.

   Інколи такі газети на своїх сайтах розміщують статті про те, про що зовсім не розуміють. Щось там пишуть, а кому воно потрібно…

   Сподіваюся що той автор, розуміє суть проблеми (а може й ні), але статтю, переповнену традиційною демагогічною тріскотнею «на задану тему» написав. Його «надрукували»…

   В цю газету була направлена стаття-відповідь, але, нажаль, і в цьому разі потрапив на «кріпаків».

   Сподіваємось, статтю-відповідь читачі знайдуть і на сайті, присвяченому Михайлу Петренку.

   Членам редколегії згаданої інтернет-газети, та й автору статті, яку там розмістили, було

   б непогано перечитати байку І. А. Крилова «Квартет» (1811 р.).

   Хтозна коли написана, а пам`ятають про неї й сьогодні.

Читать >>>

Використання матеріалів з сайту допускається в статтях, книгах та публікаціях з обов'язковим посиланням на сайт. Всі матеріали сайту можуть використовуватися виключно в некомерційних цілях і не повинні використовуватися для витягання прибутка.