Vladilena_Molchan.JPG Молчан Владілена Володимирівна – учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.

Завантажити відкритий урок PDF>>
Завантажити презентацію PPTX>>

Народилася і отримала освіту у Донецьку. Після закінчення педагогічного училища працювала у донецькій школі №120 учителем початкових класів і навчалася у Донецькому інституті соціальної освіти. Але жага до нових знань повела далі: у Донецький національний університет ім. Василя Стуса на факультет української філології. Після 11 років викладання у початкових класах перейшла працювати учителем української мови та літератури до ДЗОШ №101, де і пропрацювала 12 років до початку війни у Донбасі. Не бажаючи розповідати учням те, що продиктовано самозваною владою у Донецьку, прийшлося звільнитися і шукати долі в інших українських містах. З 1 вересня 2015 року працює у бердянській гімназії №1 «Надія».

Владілена Володимирівна завжди в пошуках. Вона вважає, що треба запалювати в учнях гаряче прагнення до знань усіма можливими засобами. Тому завжди творчо використовує у своїх уроках різноманітні інноваційні методики та технології, щоб дітям було цікаво. Однією з таких форм роботи є створення і використання ГЛОГів – інтерактивних плакатів.

З 2006 року Владілена Володимирівна збирає матеріали про поета-романтика її рідного краю – Михайла Петренка. На початку двохтисячних років майже не було інформації про долю поета, а те, що було інколи суперечило одне одному. Тільки в межах дослідницького проекту «Ідентифікація Петренків», започаткованого прапраонуком поета, Олександром Петренком, стали з’являтися нові цікаві документальні матеріали стосовно роду Петренків, до якого належить і Михайло Петренко. Саме ця інформація надихнула Владілену Володимирівну на розробку нового уроку та створення ГЛОГу присвяченого поету-романтику Михайлові Петренкові.

http://vvmolchan101.at.ua/index/portfolio_vchitelja/0-6

(Бердянськ, лютий 2017)

 

Використання матеріалів з сайту допускається в статтях, книгах та публікаціях з обов'язковим посиланням на сайт. Всі матеріали сайту можуть використовуватися виключно в некомерційних цілях і не повинні використовуватися для витягання прибутка.