Помилки й фальсифікації які зустрічаються в описах життя й творчості Михайла Петренка.

На сьогоднішній день вдалося відшукати небагато інформації про Михайла Миколайовича Петренка, його батьків і дітей. Біографічні дані Поета, які доступні з літератури, нажаль часто перемішані з безглуздими вигадками деяких некомпетентних ентузіастів.

Дослідження біографії й творчості Михайла Петренка триває, але на цьому нелегкому шляху, на жаль, інколи виникають перешкоди, що ускладнюють цей пошук. Частенько йдеться про банальні помилки, інколи навіть про дезінформацію та фальсифікацію фактів, що породжуються елементарною непорядністю або нездатністю деяких авторів розібратися в наявних матеріалах. Публікуючи сумнівну інформацію, вони тим самим засмічують інформаційний простір і ускладнюють роботу дослідників.

Подробнее: Помилки й фальсифікації які зустрічаються в описах життя й творчості Михайла Петренка.

Застаревшая информация о Поэте на некоторых интернет-сайтах

 

Принимая во внимание тот факт, что в статьях, опубликованных в газетах и журналах, в книгах и интернете скопилось достаточно большое количество ошибок, устаревшей информации и откровенной дезинформации о роде, к которому принадлежит Михаил Николаевич Петренко, считаем своим долгом напоминать читателям о тех недоразумениях, что были и иногда появляются. Надеемся, эта информация поможет правильно разобраться в устаревших текстах, а также послужит «прививкой» от появления новых дезинформаций, которые, к сожалению, иногда еще случаются.

Подробнее: Застаревшая информация о Поэте на некоторых интернет-сайтах

Использование материалов с сайта допускается в статьях, книгах и публикациях с обязательной ссылкой на сайт. Все материалы сайта могут использоваться исключительно в некоммерческих целях и не должны использоваться для извлечения прибыли.