Застаріла інформація про Поета на деяких інтернет-сайтах

Беручи до уваги той факт, що в статтях, опублікованих в газетах і журналах, у книгах та інтернеті накопичилася достатньо велика кількість помилок, застарілої інформації і відвертої дезінформації про рід, до якого належить Михайло Миколайович Петренко, вважаємо своїм обов'язком нагадувати читачам про непорозуміння, що були і з'являються. Сподіваємося, ця інформація допоможе правильно розібратися в застарілих текстах, а також стане «щепленням» від появи нової дезінформації, яка, на жаль, іноді ще трапляється.

 

«Найпопулярнішим» джерелом інформації в наш час є інтернет, де автори різного ступеня підготовленості можуть легко розміщувати статті, що і є інколи причиною невисокої їх інформаційної якості.

Це ж стосується і друкованих джерел інформації, але доступ до опублікованих у них текстів, як правило, обмежений тиражем (напр., книги, газети і журнали) ...

Однак як в інтернеті, так і в книгах і ЗМІ можна виявити як цікаві роботи документальних дослідників, так і бездарні статейки від бажаючих засвідчити свою присутність в інформаційному просторі.

На жаль, іноді навіть з об'єктивних причин автори деяких статей, розміщених на різних сайтах у різні часи, забувають про них або нехтують очевидною перевагою інтернету, що полягає в можливості легко і швидко оновлювати інформацію. Зроблено - забуто ...

Такий підхід і є основною причиною захаращення інформаційного простору помилками і фальсифікаціями, особливо якщо такі були в базових статтях.

У пошуках легко доступної інформації, цитати /тексти з інтернету без належної перевірки переносяться деякими авторами навіть у видання, які претендують на серйозність. Що вже говорити про студентські роботи і навіть про дисертації.

Найчастіше застаріла інформація про життя і творчість Михайла Петренка і роду, до якого він належить, потрапляє в статті авторів випадково, тому сподіваємося, що ознайомлення зі згадками цього розділу послужить приводом для авторів оновити свої тексти.

Дякуємо авторам, які оновлять свої статті про Михайла Петренка на сайтах, і читачам, які допоможуть виявити інтернет-джерела помилок і дезінформації.

 

Список сайтів

(заповнюється у міру виявлення в інтернеті статей, що містять вочевидь помилкову інформацію про Михайла Миколайовича Петренка):

 

- http://all-pages.com/news/7/15/216/1264.html
Поэт родом из Славянска Михаил Николаевич Петренко.

 

- http://ua.coolreferat.com/Біографії_українських_письменників_2_часть=5
Біографії українських письменників.

 

- http://www.mk-donbass.com.ua/index.php?id=8058&show=news&newsid=48795
Забытый поэт.

 

- http://www.kozatstvo.org.ua/ua/publications/uk_r.php?d=a&i=2271
Злетіла пісня: від землі – у Всесвіт.

 

- http://www.uroki.net/docukr/docukr12.htm
Розробка уроку "Життя і творчість Михайла Петренка"

 

- http://shkola.ostriv.in.ua/publication/code-20d3e7f522f2e/list-b65bb05f26
Життєвий і творчий шлях М.Петренка. Поезія Петренка.

 

- http://forum.gp.dn.ua/viewtopic.php?f=36&t=688
О Михаиле Петренко на Форуме газеты «Поиск»

 

- http://donbass.name/print:page,1,2449-poyet-mechtavshij-stat-sokolom.html
Поэт, мечтавший стать соколом. К 190-летию со дня рождения

 

- http://all-pages.com/news/7/15/216/1264.html
Поэт родом из Славянска Михаил Николаевич Петренко

 

- http://lib.misto.kiev.ua/UKR/BIOGRAPHY/petrenko.txt
Михайло Петренко

 

- http://tanyamaxi.blogspot.com/2011/07/blog-post_12.html
Дивлюсь я на небо та й думку гадаю: Чому я не сокіл, чому не літаю...

 

- http://s-plus.com.ua/mixajlo-petrenko-%E2%80%93-pam%E2%80%99yatayemo/
Михайло Петренко – пам’ятаємо!
Телеканал "С-ПЛЮС"

 

- и другие

 

Використання матеріалів з сайту допускається в статтях, книгах та публікаціях з обов'язковим посиланням на сайт. Всі матеріали сайту можуть використовуватися виключно в некомерційних цілях і не повинні використовуватися для витягання прибутка.