Дивлюсь я на небо

ДЕЩО ПРО ЕТАПИ ДОСЛІДЖЕНЬ В МЕЖАХ ГЕНЕАЛОГО-ЛІТЕРАТУРНОГО ПРОЄКТУ.

Дослідження роду Петренків, до якого належить і Михайло Миколайович Петренко, тривають.

Перший етап досліджень включав аналіз всієї доступної на кінець 2012 року інформації про Михайла Петренка, виявленої в літературі, статтях, листуванні його сучасників та архівних документах.

2012 року було видано книгу «Идентификация Петренко», а також створено сайт www.дивлюсьянанебо.com, присвячений життю і творчості Михайла Петренка. Ці дві значні події ознаменували часткове закінчення першого етапу досліджень.

Другий етап, який триває і зараз, передбачає популяризацію достовірних документальних фактів стосовно слов’янського періоду життя Михайла Петренка та його батьків, а також використання цієї інформації для видалення баластних фальсифікованих «життєписів» Михайла Петренка, які накопичилися в літературі й ЗМІ за відсутністю принципових документальних досліджень.

Буде продовжено пошуки документів, в яких є свідчення про життя представників роду Петренків, до якого належить і Михайло Петренко.

Також на сайті буде надаватися інформація про заходи, пов’язані з увічненням пам’яті про Михайла Петренка.
Пріоритетним залишається пошук документальної інформації про Михайла Петренка, про його сім’ю та батьків.
Третій етап досліджень більшою мірою присвячено вивченню історії козацтва Слобожанщини з пошуками інформації про представників роду Петренків, до якого належить і Михайло Петренко.

У рамках досліджень Проєкту «Ідентифікація Петренків» на сайті планується розміщувати тематичні статті та інформацію про нові знахідки.

Будемо вдячні відвідувачам сайту за статті, які можуть пропонуватися для публікації на сайті, за ідеї щодо напрямку продовження пошуків, а також за висловлені побажання та зауваження, що приведе до вдосконалення сайту.

Втілення в життя тематичних колективних творчих ініціатив, заснованих на документальних джерелах, стане дійсно нерукотворним пам’ятником Михайлу Миколайовичу Петренку.

Для безпосереднього виходу на сайт з тексту необхідно скористатися лінком www.xn--80acbhhpwqbm1a6kyaq.com (www.дивлюсьянанебо.com).

Процес триває…