Дивлюсь я на небо

ОСВІТА / ОБРАЗОВАНИЕ

МОЛЧАН ВЛАДІЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії. Народилася і отримала освіту у Донецьку. Після закінчення педагогічного училища працювала у донецькій школі №120 учителем початкових класів і навчалася у Донецькому інституті соціальної освіти. Але жага до нових знань повела далі: у Донецький національний університет ім. Василя Стуса на факультет української філології. Після 11 років викладання у початкових класах перейшла працювати учителем української мови та літератури до ДЗОШ №101, де працювала 12 років до початку війни у Донбасі. З 1 вересня 2015 працювала у бердянській гімназії №1 «Надія». У 2022 пані Владілена знов вимушена була їхати світ за очі з м. Бердянська, який було окуповано і вдруге стала ВПО (вимушено переміщеною особою). Зараз проживає в Київській області та продовжує педагогічну роботу.

Владілена Володимирівна завжди в пошуках. Вона вважає, що треба запалювати в учнях гаряче прагнення до знань усіма можливими засобами. Тому завжди творчо використовує у своїх уроках різноманітні інноваційні методики та технології, щоб дітям було цікаво. Однією з таких форм роботи є створення і використання ГЛОГів – інтерактивних плакатів.
З 2006 року Владілена Володимирівна збирає матеріали про поета-романтика її рідного краю – Михайла Петренка. На початку двохтисячних років майже не було інформації про долю поета, а те, що було інколи суперечило одне одному. Тільки в межах дослідницького проєкту «Ідентифікація Петренків», започаткованого прапраонуком поета, Олександром Петренком, стали з’являтися нові цікаві документальні матеріали стосовно роду Петренків, до якого належить і Михайло Петренко. Саме ця інформація надихнула Владілену Володимирівну на розробку нового уроку та створення ГЛОГу присвяченого поету-романтику Михайлові Петренкові.

ВІДКРИТИЙ УРОК:

УКРАЇНСЬКИЙ РОМАНТИЗМ. ЖИТТЯ ТА ТВОРЧІСТЬ ВИДАТНОГО ПОЕТА-РОМАНТИКА МИХАЙЛА ПЕТРЕНКА

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

МИХАЙЛО ПЕТРЕНКО – УКРАЇНСЬКИЙ ПОЕТ-РОМАНТИК

ПОГОРЄЛОВ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Директор Слов’янського опорного закладу загальної середньої освіти, за фахом вчитель української мови і літератури, дослідник історії рідного краю.

СТАТТЯ:

ВИВЧЕННЯ БІОГРАФІЇ І ТВОРЧОЇ СПАДЩИНИ МИХАЙЛА ПЕТРЕНКА В ШКОЛІ

ШАБАНОВА ОЛЕНА ФЕДОРІВНА

Учитель-методист вищої категорії ЗЗСО № 10 м. Слов’янська Донецької області

ВЕБКВЕСТ:

«УКРАЇНСЬКИЙ ПОЕТ-РОМАНТИК І ДРАМАТУРГ ХІХ СТ. МИХАЙЛО ПЕТРЕНКО»
– посилання на сторінку:

https://vseosvita.ua/webquest/ukrainskyi-poet-romantyk-i-dramaturh-khikh-st-mykhailo-petrenko-1007.html

– посилання для проходження:

https://vseosvita.ua/webquest/start/s/1007/175557-f915cac3

ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

«……..В поновленні…….»